W piątek rozpoczęła się pierwsza edycja imprezy Sopot Top Of The Top Festival! Na scenie Opery Leśnej pojawili się wykonawcy, którzy w ostatnim roku sprzedali najwięcej płyt na starym kontynencie. W piątek zaśpiewali między innymi: Imany, Amy MacDonald, Caro Emerald i Matt Dusk.

Piątkowy koncert rozpoczął się o godzinie 19.30. Gwiazdami wieczoru byli - oprócz wcześniej wspomnianych artystów - Yannick Bovy, Peter Bic Project, Nabiha, Rea Garvey. W programie znalazł się także koncert zatytułowany "Live Is Life: przełomowe lata '80", w ramach którego zaprezentowały się wielkie gwiazdy tamtej dekady. Byli to: Rick Astley, Belinda Carlisle, Helena Vondackova oraz zespoły: Opus i Budka Suflera

Niemniej emocjonująco zapowiada się drugi dzień festiwalu. Dla sopockiej publiczności zaśpiewają najpopularniejsze polskie gwiazdy, m.in. Rafał Brzozowski, Blue Cafe, Lemon, Liber i Margaret. Zaśpiewają oni w ramach koncertu "Największe przeboje lata". Na scenie pojawią się także artyści zagraniczni, tacy jak: Arash, Sharon Doorson, DJ Bobo, Sterolizza i Kamaliya. Wieczór ukoronują dwa minirecitale, które zagrają zespoły: Lemon i Enej. 

Z zespołem Enej wystąpi zwyciężczyni naszego konkursu

Podczas festiwalu będziemy mogli usłyszeć laureatkę wakacyjnej zabawy RMF FM "Ja Cię kręcę". W ramach akcji słuchacze radia przesyłali wiele fantastycznych filmów, na których śpiewali piosenki artystów znanych z anteny RMF FM. W Wielkim Finale wybraliście Natalię, która zaśpiewała przebój Jennifer Paige - "Crush"! To właśnie ona wystąpi z zespołem ENEJ na Top of the Top Sopot Festival.

Zobacz zwycięskie nagranie Natalii, która wystąpi na festiwalowej scenie z zespołem Enej

(mal)