Poważny wypadek w świetokrzyskim Sędziszowie. Na skrzyżowaniu ulic doszło do zderzenia osobówki z motorowerem, którym jechało trzech nastolatków. Jeden z chłopców jest w ciężkim stanie. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

13-latek, który jechał ze swoim rówieśnikiem oraz 11-latkiem motorowerem, nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. W konsekwencji doszło do zderzenia z autem. 

Chłopca, którego życie jest zagrożone, przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Do placówki zostali też przewiezieni pozostali ranni 13-latkowie. 

Kierowcy samochodu nic się nie stało. Wiadomo, że był trzeźwy. 

Okoliczności i przyczyny wypadku w Sędziszowie wyjaśni policja. Funkcjonariusze wyjaśnią, dlaczego 13-latkowie znaleźli się na drodze jednej z głównych dróg Sędziszowa, dlaczego poruszali się w trójkę na tym motorowerze - powiedziała Katarzyna Pierzchała z Jędrzejowskiej policji. Funkcjonariusze przesłuchują teraz świadków wypadku i rodziców chłopców.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.