​Kobieta z Indii nawiązała internetowy romans z oszustem, który podawał się za księcia Harry’ego. Choć nigdy się nie spotkali, to zaplanowali już ślub. Ponieważ do ceremonii nie doszło, kobieta chce teraz pozwać prawdziwego księcia Sussex.

Palwinder Kaur twierdzi, że korespondowała z księciem Harrym przez maila. Mężczyzna miał obiecać prawniczce z Indii, że się z nią ożeni. 36-latek, jak jednak wiemy, żonaty jest od 2018 roku z Meghan Markle i para spodziewa się drugiego dziecka. Do zaślubin z Kaur więc nie doszło. 

Kaur nie przyjmuje jednak do wiadomości, że została oszukana. Nalega, by Harry dotrzymał obietnicy i się z nią ożenił. Próbowała w tej sprawie kontaktować się m.in. z księciem Karolem. Nic jednak nie wskazuje, by wiadomość dotarła do ojca Harry’ego.

Kobieta jest zdeterminowana. W indyjskim stanie Pendżab złożyła skargę do Sądu Najwyższego dla stanu Hariana, domagając się oskarżenia księcia Harry’ego w Wielkiej Brytanii. "Książę Harry podobno nie dotrzymał obietnicy i według składającej skargę powinno zostać wszczęte przeciwko niemu postępowanie karne w Wielkiej Brytanii" - napisano w dokumencie. W papierach znalazł się także rzekomy mail od księcia, który miał poprosić o rękę kobiety.

Sąd w Pendżabie nie jest skory do zajęcia się sprawą, twierdząc, że to fantazja kobiety. Podkreślono także, że skarga zawierała szereg błędów ortograficznych i gramatycznych.

Jak podaje "Independent", udało się zlokalizować oszusta, który pisał do kobiety. Mężczyzna przesiadywał w kafejce internetowej nieopodal Pendżabu. Przyznał, że robił to wszystko dla żartu.