RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolizja trzech aut w Elblągu. Sprawca uciekł

Publikacja: Piątek, 10 września (15:53) Aktualizacja: Piątek, 10 września (15:00)

​Kolizja trzech samochodów w Elblągu. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca i teraz poszukuje go policja.

Jak podaje info.elblag.pl, do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 13. Na ulicy Warszawskiej jeden z samochodów jadących w korku wjechał w tył opla, a ten z kolei uderzył w peugota.

Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Policja ma numery rejestracyjne jego pojazdu i go poszukuje.

Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. 

Źródło: RMF24
Tagi: kolizja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: