RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Karambol na A2. 2 osoby zostały ranne

Aktualizacja: Sobota, 28 września (18:00)

Cztery samochody osobowe i jeden ciężarowy zderzyły się na A2 między węzłem Skierniewice a węzłem Wiskitki w kierunku Warszawy. W wypadku dwie osoby zostały ranne - poinformował dyżurny ruchu Punktu Informacji Drogowej.

Na A2 na odcinku Łódź - Warszawa między węzłem Skierniewice a węzłem Wiskitki w miejscowości Joachimów doszło do zderzenia czterech aut osobowych i samochodu ciężarowego. Dwie osoby zostały poszkodowane. Jedna została zabrana śmigłowcem do szpitala, drugiej udzielono pomocy na miejscu - poinformował dyżurny Jacek Buczyński z Punktu Informacji Drogowej GDDKiA oddział w Łodzi.

Po wypadku jezdnia w kierunku Warszawy była zablokowana. Policja kierowała na objazdy.

Źródło: PAP
Tagi: karambol

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: