Polonia Warszawa przegrała na własnym stadionie z Cracovią 1:3. Wynik ten oznacza, że „Czarne Koszule” praktycznie już są zdegradowane do drugiej ligi. Warszawiacy zajmują bowiem ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy.

Mecz odbywał się w fatalnych warunkach. Padający deszcz sprawił, że boisko było grząskie i śliskie. W tych warunkach lepiej radzili sobie Krakowianie, którzy już w 12. minucie zdobyli pierwszego gola – zdobywcą bramki był Marcin Bojarski.

W 24. minucie spotkania gospodarze wyrównali. Gola dla Polonii zdobył Adam Cichoń. Radość „Czarnych Koszul” trwała jednak krótko. Kilka minut później Cracovia objęła prowadzenie. Rzut wolny wykonywał Łukasz Skrzyński. Piłka po jego zagraniu odbiła się od Antoniego Łukaszewicza i wpadła do siatki.

Zwycięstwo Cracovii przypieczętował w doliczonym czasie gry Joao Paolo Heidemann.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Polonia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze stratą 6 punktów do Arki Gdynia i 7 punktów do Górnika Łęczna.