RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Włamywali się z głodu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch małych chłopców i 14 wielkich włamań. Wieś Stęszewko pod Poznaniem od miesięcy terroryzuje 10 i 14 latek wchodzący do domów pod nieobecność właścicieli. Kradną, ale przede wszystkim dewastują. Jak mówi policja – wszystko przez głód i brak opieki.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: