RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawskie metro już działa

Publikacja: Czwartek, 29 grudnia (11:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ruch na stacji Centrum warszawskiego metra został już przywrócony. Powodem zamknięcia stacji był podejrzany plecak. Alarm nie spowodował żadnych problemów komunikacyjnych.

Mimo, że alarm był fałszywy, to policja reaguje w każdym przypadku, kiedy w metrze pozostaje porzucony zostaje jakikolwiek pakunek. Tym razem nie zatrzymano ruchu, a pociągi jedynie nie zatrzymywały się na stacji Centrum.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: