RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podtruwani urzędnicy

Autor: Publikacja: Sobota, 13 października (19:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Badania toksykologiczne będą mieli wykonane łódzcy urzędnicy, którzy pracują w dawnej willi Kopischa. W budynku wykryto trucizny, ale dopiero druga ekspertyza odpowie na pytanie: czy stężenia toksyn zagrażają zdrowiu, pracujących tam ludzi. Urzędnicy nie chcą wypowiadać się na ten temat. Obawiają się, że stracą pracę. Klienci urzędu przy ul. Tymienieckiego podchodzą do sprawy z rezerwą.

Tagi: Łódź

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: