W rosyjskiej telewizji pojawił się program informacyjny, którego zadaniem jest przyciągnąć przed ekrany ludzi do tej pory nie oglądających wiadomości. Jak? Prezenterka, która czyta stopniowo zdejmuje z siebie kolejne części garderoby...

Program, gdzie nie tylko prawda jest obnażana, prowadzi efektowna blondynka -Swietłana Piesocka. Już podczas czytania pierwszej informacji rozpina bluzkę, następnie zdejmuje spódnicę czasami do tego tańcząc. Podczas tego striptizu Swietłana cały czas beznamiętnym głosem czyta wiadomości polityczne lub finansowe. Inną formę niż to do tej pory było przyjęte mają relacje z Dumy, czyli niższej izby rosyjskiego parlamentu. Prowadzone są one przez dziennikarkę, która nie ma już niczego co mogłaby zdejmować. Pogoda pogody jest podobno równie emocjonująca.

Na pomysł programu wpadł jego szef, Siergiej Moskwin, sam program ma być satyrą na dzienniki telewizyjne, w których śmiertelnie poważni prezenterzy czytają informacje dopięci na ostatni guzik. Teraz Moskwin szykuje nową "bombę", którą ma zakasować konkurencje - talk show. Gatunek telewizyjny już nie najnowszy, ale formuła w jakiej będzie w rosyjskiej telewizji jeszcze nie była stosowana nigdzie na świecie. Cóż w niej takiego nowatorskiego? Otóż prowadzący. Honory gospodarza programu będzie pełnił bowiem szympans, Johnny De Palma. Małpa jest bardzo sympatyczna, ma wyjątkowo ludzkie nałogi - pije koniak i pali cygara, jedyny jej mankamentem jest to, że nie mówi. Ale z tym także sobie poradzono - głos będzie podkładał aktor. W efekcie na ekranie będzie można zobaczyć szympansa ćwiczącego dykcję.

16:40