RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ukradli, a łup przejedli na słodko

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Luksusowe słodycze dostarczane na zamówienie – taką fanaberię mieli złodzieje, którzy ukradli 20 tysięcy funtów z konta pewnego mieszkańca Belfastu.

Złodzieje zdobyli zastrzeżone dane, które pozwoliły im przelać pieniądze z lokaty mężczyzny na rachunek bieżący. Kolejny przelew skierowali do fabryki luksusowych słodyczy – za słodkie uciechy zapłacili 15 tysięcy funtów. Chwilę po zatwierdzeniu przelewu do fabryki czekoladek w Anglii przyjechała ciężarówka, która odebrała dostawę.

Rabusie się najedli, fabryka słodyczy zarobiła, a okradzionemu mężczyźnie bank zwrócił pieniądze. Nikt więc nie został poszkodowany – może poza bankiem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: