Tymczasem na łamach wydania internetowego The Wall Street Journal nowo mianowany dyrektor NTV, Boris Jordan pisze, że gdyby nie doszło do zmian w stacji, a szczególnie do sposobu jej zarządzania, to telewizja ta wkrótce by zbankrutowała. Jordan uważa, że najlepszym rozwiązaniem dla NTV byłaby sprzedaż wszystkich udziałów - i tych należących do Gazpromu, i tych które ciągle ma Władimir Gusinski - jednemu poważnemu inwestorowi. Na razie w grę wchodzi tylko jeden - założyciel sieci CNN, amerykański multimilioner Ted Turner.
14:45