Takiego ślubu w historii polskiej piłki jeszcze nie było. Kareta ciągnięta przez konie arabskie. Anioły na szczudłach rozdające gościom prezenty. Przelot na wesele helikopterem. Masaż stóp dla zmęczonych tańcem. Wyśmienite drinki, wyszukane potrawy i pięciometrowy tort. I oczywiście oni. Robert Lewandowski (25 l.) i Anna Stachurska ( 25 l.) będą mogli się dzisiaj poczuć jak książęca para - pisze dzisiejszy "Fakt".

Rok temu oświadczył się jej na Malediwach. Masa spekulacji, która przewinęła się przez media od tamtej pory, dziś się kończy. Tak samo jak nadzieje fanek piłkarza na zdobycie jego serca. Ono należy już do Anny, co w sobotnie popołudnie zamierza potwierdzić przed ołtarzem.

Po uroczystości w kościele, młoda para poleci z Modlina helikopterem do Trąbek Nowych. Właśnie tam pośród bujnej i soczysto zielonej roślinności mieści się dworek, w którym odbędzie się wesele. Impreza też będzie niesamowita. Za muzykę odpowiedzialny jest Marek Sierocki. Kuchnia będzie serwować same wspaniałe potrawy, a kelnerki raczyć egzotycznymi drinkami przybyłych gości. Wśród nich nie zabraknie gwiazd. Świadkiem będzie Sławomir Peszko (28 l.), Wojciech Szczęsny (23 l.). Do tego Mario Goetze (21 l.) i Marco Reus (24 l.), a także piłkarz ręczny Grzegorz Tkaczyk (33 l.). Kiedy to wyborowe towarzystwo zmęczy się tańcem, ich stopy będzie rozmasowywać specjalna masażystka z Bali.

Odpocząć będzie można też pośród pięknych ogrodów. Na bardziej aktywnych czekają też atrakcje. Takie jak pływanie po Wiśle motorówką. Wyprawa na polowanie czy spływ kajakowy. Wszystko dopełnia baśniowy krajobraz sielskiej wsi, w którym goście będą mogli poczuć klimat XIX - wiecznej arystokracji. Dla chcących korzystać z nowoczesnych uciech też nie zabraknie propozycji. Choćby takich jak widokowe loty motolotnią lub samolotem.

Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził i nikt tego wesela długo nie zapomni. A już w niedzielę poprawiny w altanie na świeżym powietrzu. Potem młodzi wybiorą się w poślubną podróż na Seszele. Na miesiąc miodowy nie mogą sobie pozwolić, bo już trzeciego lipca Robert musi się stawić na treningu.