Reklama

 • Mocno spuchnięta stopa Kowalczyk [ZDJĘCIE]

  Środa, 29 stycznia (10:35)

  "Mocno stłuczona. Było podbramkowo. Myślę, jednak, że zdążymy” – napisała Justyna Kowalczyk na swoim profilu na Facebooku. Zawodniczka opublikowała również zdjęcie mocno stłuczonej stopy. Nie wiadomo jednak co dokładnie stało się z nogą naszej najlepszej narciarskiej biegaczki.

  Zdjęcie

  Mocno spuchnięta stopa Justyny Kowalczyk
  /Facebook /

  Justyna Kowalczyk, we włoskiej miejscowości Santa Caterina przygotowuje się do igrzysk w Soczi. O ewentualnych problemach zawodniczki nie chciał też rozmawiać jej trener Aleksander Wierietielny. Jego asystent Rafał Węgrzyn jest z kolei w Warszawie, gdzie załatwia formalności związane z wyjazdem teamu Kowalczyk do Soczi, i nie zna szczegółów.

  Justyna Kowalczyk wyjechała do Santa Cateriny po zawodach Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie. Na wysokości 1700 m n.p.m. szlifuje formę przed zmaganiami olimpijskimi.

  Czeka ją jeszcze jeden start w Pucharze Świata. W  sobotę w Dobbiaco na 10 km techniką klasyczną. Polka natomiast zrezygnowała z niedzielnego sprintu techniką dowolną. W tym czasie będzie już w drodze do Soczi.

  Igrzyska rozpoczną się 7 lutego. W dwóch wcześniejszych olimpijskich występach - w Turynie i Vancouver - Kowalczyk wywalczyła cztery medale: złoty, srebrny i dwa brązowe.

  19 stycznia Justyna Kowalczyk sprawiła sobie fantastyczny prezent. Z okazji 31 urodzin w Szklarskiej Porębie wygrała bieg na 10 km techniką klasyczną ze startu wspólnego. Rywalki były bez szans. Cieszy bieg przed swoją publicznością - powiedziała ruż po przekroczeniu lini mety. Faktem jest, że właściwie nie miała się z kim ścigać. Do Szklarskiej Poręby nie przyjechały m.in. Norweżki, Finki i Szwedki.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Raport: Soczi 2014

  RMF FM/PAP
 • Skomentuj artykuł: Mocno spuchnięta stopa Kowalczyk [ZDJĘCIE]

 • Wasze komentarze (23)

  Dodaj komentarz
  zaniepokojony

  ~zaniepokojony -

  to wina tej platformy czy systemu edukacji czy czego? młodzież ze sportu to play station z edukacji to pudelek filozofia gender z satanizmem palą coś co to się nie powinno a na orlikach to próbują latać kurde dlaczego tak się dzieje?

  zdezorientowany

  ~zdezorientowany -

  ci hejterzy tutaj to kretyni poziom wypowiedzi dno jeden z hemoroidami drugi transwescyta tylko potraficie pisać takie bzdety na tych klawiaturach ale pewnie kilku z was potrafiło byzesportuw wsadzić sobie do dupy szampon

  JIMI

  ~JIMI -

  MÓDLMY SIĘ O ŻEBY TYLKO NIE MIAŁA HEMOROIDÓW..........

  boczek

  ~boczek -

  Pic na wodę fotomontaż.

  gość

  ~gość -

  Przecież to męska stopa z pomalowanymi paznokciami... Nawet kształt tychże paznokci zupełnie inny. Przypuszczalnie Kowalczyk sieje zamęt i ferment celowo, żeby przeciwniczki myślały, że nie jest w formie... śmieszne... jakoś jej nie lubię, mimo, że podziwiam za osiągnięcia i determinację. Nie jest zbyt sympatyczna.

  ja ty on

  ~ja ty on -

  z lewej stopa Kowalczyk a z prawej Biergen

  mort

  ~mort -

  STOPY!!! cudowne stopy

  Goscinna

  ~Goscinna -

  ciekawe czy mózg tak samo puchnie ??

  endriu

  ~endriu -

  Justyno wracaj do zdrowia w Tobie nadzieja i jeszcze jedno zrównaj Biergen ze śniegiem

  janka

  ~janka -

  podobno celowo ubiła młotkiem 5 kg aby przeciwniczki cieszyły się że na igrzyska nie wydobrzeje...:-)