Andrychów będzie w tym tygodniu Twoim Miastem w Faktach RMF FM. Tak zdecydowaliście w głosowaniu na RMF24.pl. Do zobaczenia w najbliższą sobotę!

Z Andrychowa w Małopolsce nadamy w tym tygodniu kolejny odcinek naszego cyklu Twoje Miasto w Faktach RMF FM. Położony w górskim otoczeniu Andrychów pochwalić się może niezwykłymi kryptami czy klasycystycznym pałacem Bobrowskich, zwanym także Zamkiem Andrychowskim.

To także świetne miejsce dla wspinaczy za sprawą kilkunastometrowej sztucznej ściany. Coś dla siebie znajdzie tu także każdy miłośnik aktywnego wypoczynku - liczne szlaki rowerowe i piesze nie pozwolą się nudzić aktywnym turystom.

Twoje Miasto w Faktach RMF FM tworzycie oczywiście także Wy. Jeśli zatem - Waszym zdaniem - są w Andrychowie miejsca, które koniecznie musimy odwiedzić albo ludzie, których powinniśmy poznać, dajcie nam o tym znać w komentarzach poniżej.

Wy decydujecie - my jedziemy!

Nasi reporterzy co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które to Wy wskazujecie w głosowaniu na RMF24.pl! Cały czas czekamy również na kolejne Wasze zgłoszenia: może następnym razem przyjedziemy właśnie do Was?


Opracowanie: