W sobotę cały piłkarski świat wstrzymał oddech na kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem 9. kolejki Premier League. Faworyzowany Manchester United przegrał 2:1 z beniaminkiem angielskiej ekstraklasy, Huddersfield Town. Jednak to, co po meczu zrobił mały fan "The Terriers", bardzo szybko zyskało popularność w mediach społecznościowych.

Adam Bhana spędzał sobotę razem z ojcem na meczu, gdzie na trybunał 5-funtowy banknot. Chłopiec postanowił napisać list i odesłać pieniądze do klubu.

"Byłem na meczu z Manchesterem United. Znalazłem na stadionie pięciofuntowy banknot i przekazałem go mojemu tacie, bo nie wolno zatrzymywać czegoś, co nie jest nasze. Czy możecie zapytać pana Wagnera, czy Aaron Mooy może zatrzymać te pieniądze, ponieważ zagrał bardzo dobrze i zdobył bramkę? Dołączam je w kopercie. Dziękuję" - napisał w swoim liście fan Huddersfield.

Dyrektor ds. marketingu "Terierów" zamieścił w internecie zdjęcie odręcznie napisanego listu Bhany

List ten od razu zyskał sporą sympatię w sieci wśród fanów Huddersfield Town i zawodników. Wieści o jego liście dotarły też do Mooya, który przyznał, że chciałby spotkać się z Bhaną.

(pb)