To święto wszystkich kibiców kolarstwa: trwa najbardziej prestiżowy wyścig świata - Tour de France! W 106. edycji Wielkiej Pętli rywalizuje dwóch Polaków: Michał Kwiatkowski (Team Ineos) i Łukasz Wiśniowski (CCC Team). Za zawodników trzymamy kciuki - a dla Was mamy atrakcyjne rowerowe gadżety firmy Specialized! Jak je zdobyć?

Tour de France rozpoczął się 6 lipca w Brukseli, a zakończy się 28 lipca: w drodze do Paryża kolarze pokonają 3460 km.

Na czas tej trzytygodniowej imprezy proponujemy Wam zabawę, w której do zdobycia są rowerowe gadżety firmy Specialized.

Co tydzień podczas trwania Tour de France rozdamy superzestaw obejmujący: koszulkę z nazwiskiem mistrza świata Petera Sagana, bidon, skarpety i czapeczkę!

Jak go zdobyć?

W drugiej odsłonie naszej zabawy prosimy Was o odpowiedź na pytanie: jaki z etapów Tour de France zapamiętasz do końca życia i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy do 20 lipca do godziny 23:59!

21 lipca natomiast na naszej stronie pojawi się kolejne - ostatnie już - pytanie.

W pierwszej odsłonie naszej zabawy prosiliśmy, byście krótko, ale ciekawie, odpowiedzieli na pytanie: za co najbardziej cenisz Michała Kwiatkowskiego?

Decyzją naszego redakcyjnego jury wyróżniony został wpis Artura:

Cytat

Michała Kwiatkowskiego cenię za jego upór i wytrwałość w dążeniu do celu, za to, że nigdy nie poddaje się, po kraksie wstaje i jedzie dalej. Wg mnie jest najlepszym polskim kolarzem z obecnie jeżdżących w Pro Tour.

Kolejnego zwycięzcę nasze redakcyjne jury wyłoni 21 lipca spośród autorów wpisów przesłanych za pomocą poniższej platformy w dniach 14-20 lipca. Ostatni tydzień zabawy przypadnie na czas 21-27 lipca, a autora najciekawszego zdaniem jury wpisu poznamy 28 lipca - na zakończenie Tour de France.

Opracowanie: