To będzie mecz na szczycie piłkarskiej Ekstraklasy! Legię i Cracovię dzielą w tabeli jedynie 3 punkty. Liderem jest stołeczny zespół, ale Pasy wciąż depczą Wojskowym po piętach. Już w sobotę spotkanie, które może wpłynąć na to, kto ostatecznie zdobędzie mistrzostwo Polskim. Mamy dla Was bilety na ten mecz. Sprawdźcie, jak je zdobyć.

Legia Warszawa skutecznie utrzymuje miejsce na czele tabeli. Przyczynił się do tego ostatni mecz z nieporadną Jagiellonią, którą Legia rozbiła aż 4:0. W stołecznej drużynie swoją obecność zaznaczył nowy nabytek legionistów - Tomas Pekhart, który zdobył pierwszą bramkę w barwach Legii. Warszawiacy nie są jednak nie do pokonania. Ostatnio punkty odebrał im beniaminek - Raków Częstochowa, który wywalczył z Legią remis.

Cracovia ma natomiast za sobą porażkę z aktualnym mistrzem Polski - Piastem Gliwice. Zespół Pasów jest zatem na pewno podrażniony niepowodzeniem, bo nie udało się mu się zrównać dorobkiem punktowym z Legią. Okazja do nadrobienia tego niepowodzenia już w sobotę o 20:00 w Warszawie.

Mamy dla Was bilety na to spotkanie. Jeśli chcecie je zdobyć - napiszcie na adres fakty@rmf.fm, wpisując w temat wiadomości "Legia-Cracovia" i uzasadnijcie, dlaczego to Wy powinniście zobaczyć to spotkanie na trybunach. Na Wasze maile czekamy dziś do północy. 


Opracowanie: