Cracovia przegrała 1:4 z Lechem Poznań w meczu 1/8 finału Pucharu Polski. Dwie bramki dla "Kolejorza" strzelił Artjoms Rudnevs, a po jednym trafieniu dołożyli Sławomir Peszko i Jakub Wilk. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Bartosz Ślusarski.

Wynik spotkania otworzył w 22. minucie Sławomir Peszko, który wykorzystał dośrodkowanie Semira Stilicia oraz błędu Marka Wasiluka i z bliska skierował piłkę do bramki. Na 2:0 tuż przed przerwą podwyższył Artjoms Rudnevs.

W 60. minucie nadzieję na korzystny wynik przywrócił Cracovii Bartosz Ślusarski. Trwała ona jednak zaledwie minutę, bowiem po raz drugi na listę strzelców wpisał się Rudnevs. W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 4:1 dla Lecha ustalił Jakub Wilk.