Wynikiem 1:0 zakończyło się towarzyskie spotkanie Anglików z Mistrzami Świata. Bramkarz pokonanych Iker Casillas wyrównał rekord występów w reprezentacji Hiszpanii należący do Andonima Zubizarrety.

Jedyną bramkę w widowisku na Wembley w Londynie zdobył w 49 minucie Frank Lampard, który pokonał Pepe Reinę. Golkiper Liverpoolu zmienił w przerwie Ikera Casillasa, który po raz 126 wystąpił w barwach narodowych. Tym samym wyrównał rekord występów należący również do bramkarza, Andonima Zubizarrety.

Casillasowi do wyrównania rekordu wystarczyło zaledwie 10 lat. Zadebiutował on w seniorskiej reprezentacji Hiszpanii w meczu ze Szwecją 3 czerwca 2000 roku. Miał wtedy 19 lat i 14 dni. Dla porównania Zubizarreta potrzebował 14 lat - od 1985 do 1998 roku.