Cztery miesiące po rozstaniu z mężem Markiem Anthonym, Jennifer Lopez znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Piosenkarka spotyka się obecnie z tancerzem Casperem Smartem.

Jak donosi źródło z bliskiego otoczenia gwiazdy pop, Jenifer Lopez i Casper Smart są ze sobą związani już od kilku tygodni. Na początku listopada parę sfotografowano w Nowym Jorku, jednak dopiero teraz wiadomo, kim był tajemniczy towarzysz wokalistki.

Na razie ich związek to nic poważnego - zaznacza znajomy artystki w rozmowie dla magazynu "Us Weekly".

Smart ma na swoim koncie m.in. rolę w filmach "Honey 2" i "Step Up 3D", a także występy na scenie u boku Beyonce. Mężczyzna poznał Jennifer Lopez podczas jej trasy koncertowej, jako jeden z tancerzy piosenkarki.

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda nie pozostała obojętna na względy swojego przybocznego tancerza. W 2001 roku wyszła za mąż za Chrisa Judda, którego poznała na planie teledysku "Love Don't Cost A Thing". Ich małżeństwo przetrwało jednak tylko nieco ponad rok. Wcześniej, w latach 1997-1998, gwiazda była żoną restauratora Ojani Noa.

Jennifer Lopez, mama 3-letnich bliźniąt, ogłosiła separację z Markiem Anthonym w lipcu, po siedmiu latach małżeństwa. Po oficjalnym rozstaniu Lopez nie traciła jednak czasu. Gwiazda była na kilku randkach ze znanym z filmu "Kac Vegas" Bradleyem Cooperem. Podobało jej się to, że on od dawna się za nią uganiał - zdradził informator z otoczenia gwiazdy. To jednak nie wystarczyło, by zatrzymać przy sobie jej uwagę na dłużej.