Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie ustalili kierowcę narażającego siebie i innych uczestników ruchu na duże niebezpieczeństwo. Sprawcą nieodpowiedzialnego zachowania, okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który poruszał się renault. Usłyszał już zarzuty. Zostało mu również zatrzymane prawo jazdy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie w związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w tunelu w Naprawie podjęli niezbędne czynności, których efektem było ustalenie kierowcy narażającego siebie i innych uczestników ruchu na duże niebezpieczeństwo.

Kierowca ten poruszając się drogą ekspresową S7, wjechał do tunelu w Naprawie i w pewnym momencie postanowił zawrócić swój pojazd. Nie przeszkadzał mu fakt, że porusza się drogą jednokierunkową i po wykonaniu manewru zawracania, jechał wprost na pojazdy, które poruszały się zgodnie z przepisami. 

Sprawcą nieodpowiedzialnego zachowania, okazał się być 35-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który poruszał się samochodem marki Renault. 
Usłyszał on trzy zarzuty popełnienia trzech wykroczeń tj. zawracania w tunelu, jazdę "pod prąd" oraz stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Kierowcy zostało również zatrzymane prawo jazdy. 

Materiały z tego zdarzenia trafią do sądu, gdzie za takie zachowanie grozi mu grzywna do 30 tys. zł i zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 3 lata.