RAPORT

Puchar Świata 2022/2023

39 konkursów - 32 indywidualne, trzy drużynowe, dwie rywalizacje duetów, dwa konkursy drużyn mieszanych – odbędzie się w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich 2022/2023. Z pewnością będzie to sezon nietypowy, bo już na początku czeka nas spora przerwa między zawodami związana z mistrzostwami świata w piłce nożnej. Walka o Kryształową Kulę będzie się toczyła w wielu krajach. Na światowych skoczniach zobaczymy naszych najlepszych skoczków - Kamila Stocha, Piotra Żyłę i Dawida Kubackiego. Jak będą sobie radzili reprezentanci Polski? Czy po słabszym sezonie wrócą do walki o najwyższe laury? Czy znowu Turniej Czterech Skoczni wygra Polak?

Najważniejsze informacje dotyczące Pucharu Świata w skokach narciarskich 2022/2023, analizę występów, wyniki konkursów, wywiady z zawodnikami i komentarze ekspertów znajdziecie na RMF24.pl.
Tradycyjnie na przełomie grudnia i stycznia rozegrany zostanie niezwykle prestiżowy Turniej Czterech Skoczni. Do tej pory trzech reprezentantów Polski wygrywało turniej. Mowa o Adamie Małyszu, Kamilu Stochu i Dawidzie Kubackim. Czy 71. edycja Turnieju Czterech Skoczni będzie szczęśliwa dla Polaków? Kto tym razem okaże się najlepszy? Wyniki konkursów 71. Edycji Turnieju Czterech Skoczni, komentarze, wywiady i analizy znajdziecie na RMF24.pl.
Radio Muzyka Fakty