"Tu jest większy wybór choinek niż w sklepie" - takie głosy można było usłyszeć na Rynku w Kielcach podczas akcji "Choinka pod choinkę". Właśnie rozdaliśmy tam tysiąc pięknych drzewek.

Drzewka zaczęliśmy rozdawać tradycyjnie o godzinie 11. Byli tacy, którzy dzięki RMF FM pierwszy raz w życiu będą mieli w domu żywą choinkę. Wcześniej kielczanie pokazali nam swoją gościnność. Od jednej z cukierni otrzymaliśmy paczkę z z piernikami, struclą i innymi słodyczami dla oczekujących na drzewka. W stolicy województwa świętokrzyskiego towarzyszy nam Piotr Kupicha, wokalista zespołu Feel. Od początku piosenkarz rozgrzewał osoby, które zjawiły się, by dostać choinkę.

Zadbaliśmy również o to, by osłodzić Wam czas oczekiwania na świąteczne drzewko. Do każdej choinki dodaliśmy wielopaki z gumami Mamba. Otrzymaliście też piękne żółto-niebieskie bombki.


Zorganizowaliśmy dla was wiele konkursów. 

Kolędowanie z Piotrem Kupichą

Tak jak w pozostałych miastach, również w Kielcach szukaliśmy wokalnych talentów. Przed mikrofonem próbowali swoich sił soliści i duety. Był też wyjątkowy tercet. Posłuchajcie sami!

W Kielcach wybraliśmy też wykonanie, które weźmie udział w naszym konkursie! To kolęda "Mizerna cicha", którą zaśpiewała Wiktoria Mazur. 


23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, zaczniemy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17 w RMF FM. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

Wczoraj odwiedziliśmy Warszawę. Jutro będziemy w Lublinie!