Na kilkanaście dni przed wyborami prezydenckimi w USA Joe Biden prowadzi w ogólnokrajowych sondażach. 3 listopada Amerykanie zdecydują czy Donald Trump nadal będzie mieszkać w Białym Domu czy w rezydencji przy 1600 Pennsylvania Avenue zmieni się lokator. Nasz amerykański korespondent Paweł Żuchowski na facebookowej stronie RMF24.pl opowiada Wam o finiszu kampanii w USA. Możecie w czasie specjalnych transmisji z naszego studia w stolicy Stanów Zjednoczonych zadać pytanie, skomentować trwającą kampanię czy odnieść się do informacji podawanych przez sztaby wyborcze. „Ameryka wybiera 2020” to podsumowanie trwające kampanii.

Na 12 dni przed zaplanowanymi na 3 listopada amerykańskimi wyborami prezydenckimi Biden w uśrednionych ogólnokrajowych sondażach ma 7,7 pkt. proc. przewagi nad Trumpem. Tak wynika z danych portalu RealClearPolitics.

Prezydent lekko odbił w sondażach po spadkach, które nastąpiły po wykryciu u niego koronawirusa. 11 października kandydat Demokratów prowadził z nim o ponad 10 punktów procentowych.

Film możecie zobaczyć też profilu RMF24.pl na Facebooku.