Reprezentujący Holandię Duncan Laurence wygrał tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizja 2019. Zainteresowanie dziennikarzy wzbudził teledysk do jego piosenki. Niektórzy zarzucają Laurence’wi, że w filmie w scenie w basenie zastąpił go dubler. "To moja pupa" – zapewnił.

Duncan Laurence, który wygrał Eurowizję 2019, w swoim rodzimym kraju - w Holandii - budził już wcześniej ogromne zainteresowanie. I to nie z powodu talentu wokalnego czy umiejętności gry na fortepianie, ale za sprawą teledysku do piosenki "Arcade". Konkretnie chodzi o jego tylną część ciała.

Ktoś zarzucił mu bowiem, że nagrywając wideo klip do piosenki "Arcade" korzystał z dublera. Stwierdził, że pupa osoby pływającej nago w basenie nie jest jego.  


Nie przejmuję się tym, co inni mówią o mojej pupie - oświadczył wokalista i aby uciąć wszelkie spekulacje pokazał na Facebooku film, ukazujący kulisy kręcenia scen do teledysku.

Teraz wszyscy mogą się przekonać, że to moja pupa. Boże, po co ta cała dyskusja? I tak nie stać by mnie było na dublera - stwierdził.