Policja w Małopolsce zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o brutalny atak na 19-latkę. Dziewczynę odnaleziono wczoraj nad ranem z poderżniętym gardłem w rejonie dworca MPK w Nowym Sączu. Lekarzom udało się uratować jej życie. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Policja ze względu na dobro sprawy wciąż nie udziela żadnych informacji na temat dziewczynie. Nasz reporter dowiedział się jednak nieoficjalnie, że 19-latka pochodzi z jednej z miejscowości położonych pod Nowym Sączem.

Wczoraj przez cały dzień trwały bardzo intensywne poszukiwania sprawcy brutalnego ataku. Młody mężczyzna został zatrzymany późnym wieczorem. Trwa jego przesłuchanie. Na razie nie wiadomo, czy to on był sprawcą tej zbrodni i jakie były jej motywy.

Zatrzymany to 21-letniego mieszkaniec Warszawy, od pewnego czasu przebywający w Nowym Sączu. Z ustaleń policjantów wynika, że pokrzywdzona znała go już wcześniej. Mężczyzna był już notowany przez sadecką policję.

Dzisiaj akta sprawy zostały przesłane do prokuratury.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.