RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

15-latek śmiertelnie pobił swoją siostrę

Autor: Poniedziałek, 2 listopada (20:08)

Tragedia rodzinna w powiecie dębickim na Podkarpaciu. W miejscowości Głowaczowa, 15-latek miał śmiertelnie pobił swoją 17-letnią siostrę.

Do tragedii doszło na Podkarpaciu. Nastolatek miał pobić śmiertelnie swoją 17-letnią siostrę. Kiedy na miejsce dotarły służby, podjęto reanimację dziewczyny, ale niestety - nie udało jej się uratować.

Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają wszystkie ślady, mogące pomóc w wyjaśnieniu tego co  dokładnie się stało. Przyjechał także prokurator z Dębicy.

Śledczy nie chcą narazie ujawnić żadnych szczegółów - potwierdzają  jedynie zgon 17-latki i zatrzymanie  do wyjaśnienia jej młodszego brata.

Reporter RMF FM nieoficjalnie dowiedział się , że nastolatek sam zadzwonił do policjantów, zgłaszając zabójstwo. Opowiadać miał o pobiciu i o użyciu potem noża.

Teraz te informacje są weryfikowane.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: