Rannych zostało 6 wojskowych, jeden jest w stanie ciężkim.
Autobusem jechało 23 żołnierzy. Wracali do jednostki w Bytomiu.
Wypadek wydarzył się na lokalnej drodze, kiedy autobus mijał się z innym samochodem. Kierowca autobusu zaczął nagle gwałtownie hamować, stracił panowanie nad kierownicą i pojazd uderzył w przydrożne drzewo.
Sprawę wyjaśnia Żandarmeria Wojskowa wraz z policją.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)