RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Skierniewicach powinno być już ciepło

Publikacja: Środa, 22 grudnia (22:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Usunięto awarię głównej magistrali ciepłowniczej w Skierniewicach. Ciepło powoli wraca do mieszkań; wszyscy mieszkańcy, których dotknęła awaria, do północy powinni mieć ogrzewanie - twierdzi pracownik firmy dostarczającej ciepło. Z powodu pękniętej rury, od rana 30 tys. mieszkańców Skierniewic pozbawionych było ogrzewania i ciepłej wody.

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: