Masz ochotę na narty? Tęsknisz za sankami? Marzysz o szalonej zabawie na śniegu? Jeśli uwielbiacie zimowe sporty, zapraszamy do Zakopanego. Czeka tam Olimpiada FM. I choć w stolicy Tatr zamiast zimowej zawitała wiosenna aura, to na stokach śniegu nie brakuje.

Zimowe atrakcje czekają więc na Was na Polanie Szymoszkowej i stoku Gigant pod Krokwiami. Od godziny 11 zachęcamy m.in. do nauki bezpiecznej jazdy pod bacznym okiem instruktorów. Zdobyte umiejętności można sprawdzić na specjalnie przygotowanych trasach slalomów. Jednak niezależnie od poziomu zaawansowania zabawa na śniegu może być przednia – wystarczy tylko odrobina dobrego humoru.

O bezpiecznej jeździe reporter RMF FM Maciej Pałahicki rozmawiał z policjantami na nartach, którzy podczas ferii pilnują porządku na stokach:

Po południu natomiast bawimy się na Krupówkach w multimedialnym namiocie RMF FM. Na scenie występy DJ-ów, karaoke, transmisje sportowych wydarzeń. Będzie także mogli kupić płyty RMF FM w promocyjnej cenie, nie zabraknie również radiowych gadżetów. Mamy także coś specjalnego dla amatorów fotografii- konkurs na najlepsze zdjęcie z ferii. Olimpiada RMF FM potrwa do 17 lutego.