RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zimowy hotel otworzono w Niemczech

Publikacja: Piątek, 16 grudnia (09:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niezwykły, sezonowy, działający tylko w zimie hotel został otwarty w Niemczech. Na najwyższym niemieckim szczycie Zugspitze – 2300 metrów nad poziomem morza powstała wioska igloo.

Każde z nich ma cztery metry szerokości a w środku; w środku temperatura nie przekracza minus czterech stopni Celsjusza. Goście będą jednak spać w podgrzewanych śpiworach.

W sumie w hotelowej wiosce stanęło szesnaście igloo w tym cztery "romantyczne", w kształcie serc i udekorowane gwiazdkami, kwiatami i serduszkami - oczywiście z lodu. Noc w igloo kosztuje osiemdziesiąt dziewięć euro, w weekend niemal dwukrotnie więcej.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: