RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tusk zajmie się bezpieczeństwem energetycznym

Autor: Publikacja: Piątek, 7 marca (21:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tusk pozbawił Pawlaka bezpieczeństwa energetycznego. Premier rozwiązał zespół pod kierownictwem ministra gospodarki zajmujący się tym bezpieczeństwem. Jednocześnie powołał kolejny, na którego czele stanął sam.

Tagi: energia

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: