RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pasłęk: Śledztwo ws. śmierci pasażera autobusu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja w Pasłęku na Warmii i Mazurach wszczęła śledztwo ws. śmierci pasażera autobusu PKS. Pomocy mężczyźnie mieli bowiem odmówić pracownicy pasłęckiego szpitala. Do zdarzenia doszło w środę w autobusie relacji Pasłęk-Elbląg.

Według zeznań kierowcy, gdy zobaczył on pasażera, który zasłabł i osunął się na podłogę pojazdu, podjechał autobusem pod szpital w Pasłęku. Autobus nie był jednak w stanie przejechać przez zbyt wąską bramę szpitalną. Kierowca wezwał więc telefonicznie pogotowie i podbiegł do szpitala. Pracownicy szpitala mieli jednak odmówić mu pomocy.

Lekarz pogotowia, który przyjechał w ambulansie, stwierdził śmierć 57-latka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: