Warszawa: Kolejna stacja metra otwarta
Publikacja: Niedziela, 21 grudnia (07:00)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
W 20. roku budowy metra otwarto kolejną stację. W sumie stołeczna kolej
podziemna ma jedną linię, 15 stacji i liczy 16 kilometrów długości. To chyba najwolniej prowadzona inwestycja tego typu w Europie.
Jednak dla władz miasta otwarcie kolejnych odcinków - to okazja do świętowania. Wczorajsze uroczystości uświetnił nawet minister infrastruktury, Marek Pol:
Kiedy metro dojedzie do końca pierwszej linii, rozpocznie się budowa drugiej. Kiedy? Na razie nie wiadomo.
07:00