RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Kolejna stacja metra otwarta

Publikacja: Niedziela, 21 grudnia (07:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W 20. roku budowy metra otwarto kolejną stację. W sumie stołeczna kolej podziemna ma jedną linię, 15 stacji i liczy 16 kilometrów długości. To chyba najwolniej prowadzona inwestycja tego typu w Europie.

Jednak dla władz miasta otwarcie kolejnych odcinków - to okazja do świętowania. Wczorajsze uroczystości uświetnił nawet minister infrastruktury, Marek Pol:

Kiedy metro dojedzie do końca pierwszej linii, rozpocznie się budowa drugiej. Kiedy? Na razie nie wiadomo.

07:00

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: