Prowadzisz swój biznes? Żyjesz w pośpiechu i często się denerwujesz? "Otaczaj się ludźmi, którzy są systematyczni i na których możesz liczyć" - radzi psycholog biznesu Miłosz Brzeziński.

W tym tygodniu w ramach akcji Mapa przedsiębiorczości w RMF FM i RMF24 radzimy, co zrobić ze swoim pomysłem na biznes i jak być konsekwentnym w dążeniu do celu. W pracy powinno nam pomagać nasze otoczenie. Jeżeli współpracownicy nie są pomocni, powinniśmy ich zmienić - dodaje ekspert. Jak podkreśla, otaczajmy się ludźmi, od których możemy zarazić się systematycznością.

ZOBACZ FILM Z MIŁOSZEM BRZEZIŃSKIM:

Według Miłosza Brzezińskiego każdy biznes powinniśmy zaczynać z "wizją końca". Najlepiej założyć, że wyzwania, które napotkamy na naszej drodze do sukcesu nie będą łatwe. Trzeba się nastawić głównie na walkę z przeciwnościami. W systematyczności pomoże nam dziennik, w którym będziemy notować sukcesy i porażki, z których będziemy wyciągać wnioski.


JAK DOTRZEĆ DO CELU? ZOBACZ KOLEJNY FILM Z EKSPERTEM


W tym tygodniu w ramach akcji Mapa przedsiębiorczości podpowiadaliśmy Wam również: jak wybrać bank? Gdzie załatwić formalności związane z założeniem firmy? I co to są segmenty klientów.

ZOBACZ JAK NA WASZE PYTANIA ODPOWIADAŁA KATARZYNA KRÓLAK-WYSZYŃSKA

Wcześniej, na Wasze pytania odpowiadał Dariusz Żuk, prezes Business Link.

OTO PYTANIA, KTÓRE ZADAWALIŚCIE NAJCZĘŚCIEJ


TUTAJ MOŻESZ ZADAĆ PYTANIE