Ponad 43,5 procent naszych internautów zdecydowało, że w sobotę będziemy gościć w Olsztynku. W Faktach RMF FM i na RMF24 opowiemy Wam o największych atrakcjach miasta, pokażemy ciekawe miejsca, porozmawiamy z wyjątkowymi. Zapraszamy Was już od godz. 10!

Głosowanie w naszej sondzie było niezwykle zacięte. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich godzinach. Ostatecznie Olsztynek wygrał z Rymanowem  Zdrojem różnicą zaledwie dwóch punktów. Trzeci był Morąg, na który zagłosowało ponad 10 procent naszych internautów. "Dlaczego Olsztynek? Bo jest tam Muzeum Budownictwa Ludowego oraz Gotycki Zamek Krzyżacki " - napisała do nas Mariola, która wymieniła pięć powodów, dla których w sobotę powinniśmy pojawić się właśnie tam.

Relacje z Olsztynka będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM w sobotę od godziny 10 do 15. Na naszych stronach w internecie znajdziecie zdjęcia i filmy z najciekawszych miejsc. Sprawdzimy m.in. co dla Olsztynka oznacza to, że miejscowość ta znalazła się w sieci Cittaslow. Nasz reporter ujawni Wam też przepis na słynną jagodziankę. Oczywiście nie zabraknie nas również w skansenie w Olsztynku. Będziemy też w szkole, która swoją siedzibę ma w gotyckim zamku.

Koniecznie bądźcie z nami w sobotę.

A jeśli chcesz zaprosić nas do swojej miejscowości, czekamy. Rymanów Zdrój i Morąg wciąż mają szanse. Być może następnym razem to argumenty mieszkańców tych miast przekonają internautów. Pamiętajcie zgłaszając swoje miasto, koniecznie uzasadnijcie - dlaczego mamy przyjechać właśnie do Was! 

W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.