Wtorkowy Kontrwywiad RMF FM będzie miał wyjątkowego gościa - Bronisława Komorowskiego. Czekamy na Wasze pytania do prezydenta. Możecie wysyłać je na adres fakty@rmf.fm lub wpisywać w komentarzach pod tym artykułem.

Konrad Piasecki spotka się z prezydentem Bronisławem Komorowskim w Belwederze. Z pewnością nie zabraknie pytań o Ukrainę. Jak ustabilizować sytuację za naszą wschodnią granicą? Co powinno spotkać byłego prezydenta Wiktora Janukowycza? Czy Kancelaria Prezydenta zaangażuje się w jakiekolwiek wsparcie dla Ukraińców? Jak możemy pomóc naszym sąsiadom, by za kilka lat nie musieli przechodzić przez kolejną rewolucję?

W rozmowie pojawią się też na pewno bieżące tematy polityczne i społeczne. Jak prezydent reaguje na informację o rosnącym bezrobociu Polaków? Kto powinien ponieść odpowiedzialność w sytuacji, gdy "ustawa o bestiach" nie zadziała, a pedofil i morderca Mariusz T. nie trafi do zamkniętego ośrodka w Gostyninie? Czy Bronisław Komorowski odpowie na powracający po premierze filmu "Jack Strong" apel o awansowanie Ryszarda Kuklińskiego na generała i odznaczenie go Orderem Orła Białego?

Czekamy też na Wasze pytania spoza polityki. Który występ Polaków na igrzyskach w Soczi wzruszył Bronisława Komorowskiego? Komu najbardziej kibicował? Czy poparłby inicjatywę zbudowania krytego toru dla naszych panczenistów? Zapisujcie Wasze pomysły w komentarzach poniżej lub wysyłajcie na fakty@rmf.fm. Konrad Piasecki zada prezydentowi w Waszym imieniu kilka najciekawszych pytań.

Zadaj pytanie Bronisławowi Komorowskiemu