aukcje
(przetarg)- Wszystkie (20)
- Artykuły (20)
Artykuły (20)
Euro gratis! Handel biletami kwitnie
- Środa, 16 maja 2012 (07:00)
Najstarszy rysunek Disneya pójdzie pod młotek
- Poniedziałek, 28 listopada 2011 (06:35)
Oryginalny rysunek Walta Disneya z jego autografem - pochodzący najprawdopodobniej z 1920 roku, a więc zanim jeszcze legendarny twórca kreskówek osiągnął sukces w świecie rozrywki -...Walt Disney, aukcje -
Obrazy Fałata wrócą do Polski
- Piątek, 23 września 2011 (13:53)
Historia futbolu na sprzedaż, na aukcję trafi regulamin z 1858 roku
- Czwartek, 14 lipca 2011 (08:44)
Obraz Siemiradzkiego "poszedł" za ponad 300 tys. funtów
- Czwartek, 19 maja 2011 (09:39)
Za 301 250 funtów, czyli 345 112 euro, sprzedano na aukcji Sotheby's płótno wybitnego polskiego malarza drugiej połowy XIX w. Henryka Siemiradzkiego "Przy Fontannie", znane również jako...aukcje, malarstwo -
Torebka "Żelaznej Damy" wystawiona na aukcję
- Czwartek, 28 kwietnia 2011 (06:35)
Była premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher podarowała jedną ze swoich torebek na aukcję charytatywną - poinformował dom aukcyjny Christie's. Przedmiot może zostać sprzedany nawet...aukcje -
Piękne konie i duże pieniądze; rekord na aukcji w Janowie Podlaskim
- Niedziela, 10 sierpnia 2008 (15:23)
Okazja! Sprzedam! Mistrzowskie zapałki na Euro za 4,5 tysiąca
- Wtorek, 3 czerwca 2008 (15:16)