Leo Messi wypytuje Roberta Lewandowskiego o Barcelonę! Wczoraj podczas gali Laureus Awards były i obecny gwiazdor Barcelony ucięli sobie pogawędkę. Od razu stała się ona gorącym tematem, bo od dłuższego czasu nie milkną spekulacje dotyczące powrotu Argentyńczyka do Dumy Katalonii. O czym zatem rozmawiali obaj piłkarze?

Takie spotkanie nie mogło umknąć uwadze kamer i dziennikarzy, którzy pojawili się na gali Laureus Awards w Paryżu. Przed rozpoczęciem głównej części imprezy trafili na siebie Leo MessiRobert Lewandowski. Rozmowa błyskawicznie została zauważona. Tym bardziej, że temat powrotu argentyńskiej gwiazdy do Barcelony wzbudza ogromne emocje wśród kibiców.

Lewandowski rozpoczął wczoraj rozmowę z samym Messim, ale też z jego żoną Antonellą Roccuzzo. Hiszpańskim wysłannikom z Mundo Deportivo udało się podsłuchać fragment rozmowy.

Leo Messi zapytał Lewego, czy w Barcelonie wszystko w porządku. Robert krótko potwierdził, a wtedy do rozmowy włączyła się Antonella, która stwierdziła, że Lewandowscy są zakochani w mieście. Po chwili Argentyńczyk dopytał jeszcze Polaka, czy mieszkają pod Barceloną w Castelldefels.

Nie wiadomo natomiast, czy rozmowa zeszła na ewentualny powrót argentyńskiej gwiazdy do Barcelony. Wideo z tej pogawędki zamieścił twitterowy profil All About Argentina.