To będą dwa dni niesamowitych emocji, spektakularnych przeszkód, malowniczych widoków na trasie, dobrej zabawy i osiągania Bieguna własnych możliwości… W RMF FM zapraszamy Was na największy festiwal biegów z przeszkodami w północnej Polsce!

To będą dwa dni niesamowitych emocji, spektakularnych przeszkód, malowniczych widoków na trasie, dobrej zabawy i osiągania Bieguna własnych możliwości… W RMF FM zapraszamy Was na największy festiwal biegów z przeszkodami w północnej Polsce!
/www.biegun.info /Materiały prasowe

Po wiosennym #RunMudFun zapraszamy na wakacyjną "Zemstę Neptuna"! Dwa dni dobrej zabawy w Adventure Parku Gdynia - zaprasza organizator biegu Maciej Szulwach.

W rozmowie z reporterem RMF FM Kubą Kaługą przekonuje również: Nazwa brzmi groźnie, ale bieg jest naprawdę dla każdego!

Zaplanowana na 20 i 21 lipca "Zemsta Neptuna" startuje dwa tygodnie po rozegranych właśnie w Gdyni Mistrzostwach Europy w Biegach Przeszkodowych OCR.

Starty przewidziane są w sześciu kategoriach biegowych: Elite, Open, Bieg Rodzinny czy Bieg z Pieskiem, ale też B4-Before i Biegun Totalny.

Zgłosić się możecie nawet w dniu biegu - w sobotę i niedzielę: zapisy trwają TUTAJ! >>>>

Co ciekawe, BIEGUN obchodzi w tym roku 5. urodziny - i z tej okazji przygotowano w Gdyni specjalną kategorię: to BIEGUN TOTALNY!

Ten ośmiogodzinny bieg z przeszkodami - pierwszy taki w Polsce - odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Zasady są banalnie proste: podejmij wyzwanie, wykręć między 07:00 a 15:00 jak największą liczbę okrążeń, nie daj się rywalom i jako pierwszy w kraju zdobądź podium w naprawdę hardcorowym biegu OCR!

Trasa BIEGUNA 2019 tradycyjnie już zahaczy o przepiękną gdyńską plażę... gdzie również przygotowano mnóstwo atrakcji i wymagających przeszkód! Dokładnie tak, jak było to rok temu...

Wiosną tego roku usłyszeliśmy zaś... "Chlupot w butach" z RMF FM! #RunMudFun był pierwszą odsłoną BIEGUNA OCR w 2019 roku, a jego organizatorzy zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Nie obyło się również bez niespodzianek - i to takich, że niejednemu zakręciła się w oku łezka... byliśmy bowiem świadkami oświadczyn podczas biegu! To był prawdziwy Biegun Miłości - w przepięknych okolicznościach przyrody...

Zresztą zobaczcie to wszystko na filmie!

Nowa porcja wrażeń i sportowych emocji już w najbliższy weekend w Gdyni!

Gdyby jednak wakacyjne plany nie pozwoliły Wam skosztować "Zemsty Neptuna" - zarezerwujcie sobie 16 listopada: na zamknięcie sezonu, także w Adventure Parku Gdynia, zaplanowano "WICHROWE WZGÓRZA"...

W RMF FM mieliśmy dla Was pakiety startowe na "Zemstę Neptuna": zarówno dla startujących indywidualnie, jak i chcących wystartować w dowolnej formule rodzinnej!

Ze zdobywcami pakietów skontaktowaliśmy się mailowo.

Wszystkim gratulujemy i życzymy w Gdyni doskonałej zabawy!

Szczegółowy harmonogram startów w ramach "Zemsty Neptuna" znajdziecie TUTAJ! >>>>


Opracowanie: