Dziś dokończenie 23. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. W zakończonych spotkaniach Polonia Warszawa przegrała z Wisłą Kraków 0:1. W Lubinie Zagłębie zremisowało z Lechią Gdańsk 2:2.

W Warszawie wielki pech i czarna rozpacz "Czarnych Koszul". Polonia przegrała z liderem ekstraklasy po samobójczym strzale Łukasz Piątka w doliczonym czasie gry. Piątek podawał piłkę bramkarzowi Przyrowskiemu. Ten, na nierównej murawie zwanej kartofliskiem... nie trafił w piłkę, która wpadła do bramki, ku rozpaczy kibiców Polonii.

W Lubinie Zagłębie po 32 minutach i golach Micanskiego oraz Traore prowadziło z Lechią Gdańsk 2:1, ale kompletu punktów nie zdobyło. Najpierw kontaktową bramkę strzelił Bąk, a wyrównał Buzała w 83 minucie.