Nasi piłkarze grali n cyprze sparing z irlandią północną. Wygrali pewnie 4:1. Do przerwy 2:1. JUż po 11 minutach prowadziliśmy 2:0. 2 bramki strzelił kryzałoicz, po jdnej kałużny i żewłakow, marcin. Odnotujmy debiuty w dorosłj reprezentacji dwóch zaqwodników młodzieżówki andrzeja bledzewskiego, bramkarza górnika zabrze i euzbiuesza smolarka napastniak fejenordu roterdam. Tak euzebiusz to syn tego włodzimierza smolarka.

Norweski biatlonista Ole Ejnar Bjerndalen ma w solt lejk siti drugi medal olimpijski. Drugi złoty. Najpierw wygrał na 20 kilometrów. Dzisiaj był najlepszy na dystansie o połowę krótszym. Z czwórki polaków najlpeszy wojciech kozub - 18. Sikora 31. Ziemian 58. Topór 61.

Czeskim hokeistom pomaga w trenigach na olimpiadzie mechanik samochody. 35letni kanadyjczyk dewid spajs zastępuje w bramce zawodowców. Sam broni w lidze amatorskiej. Polecili go czechom przyjaciele. Na pierwszy rzut oka wygląda nawet profesjonalnie. Strój reprezentacji, maska na twarzy. Tylko częściej wyciąga krążek z bramki. Ale niedługo do kadry dołaczą brakmarze z nhl i wtedy olimpijki sen spajsa się skończy.

Dla jdnego z czeskich hokiesitów piątkowy mecz z niemcmi będzie miał szczególne znaczenie. Robert rajchel stanie naprzeciw swojego młodszego brata martian. Martin rajchel ma niemiecki paszport. Opuścił czechy po upadku komunzimu w 89 roku. Bracia grali już ze sobą na dwóch mistrzostwach świata. Dwa razy lepzy był robert.