Jutro na skoczni w willach w austrii czeka nas pierwszy w tym seoznie konkurs drużynowy. Trudno się spodziwać by nasze orły wleciały na podium, ale as biało-czerownej eskadry adam małysz jest dobrej myśli i nie przekreśla szans zespołu na dobry występ.

dźwięk "adddd2"

Na sali panował sposkój. To najlpeszy komentaz do ...... KIlkadziesiąt poprawek w statucie dokonali uczestnic zjazdu sprwwozdawczego polskietgo związku piłki nożne, który odbył się dzisiaj w 2warszawie. Obecną kadencję władz naszej piłki przedłużono o rok. Zjazd sprawodwczo-wyborczy odbędzie sięw drugiejn połowie 2004 roku. To najważniejsza znmiana. Sensacją jest nazwisko wnioskowdacy. To marian dzirowicz były prezes PZPN, który był dla liskitiwcza i bońka wrogiem numer jeden,

W lidze angielskiej Liverpool Jerzego Dudka odniósł 10 zwycęstwo w sezonie. The reds pokonali Midlsboroł 2:0. To już czwarty kolejny mecz, w którym bramkarz naszej reprezentacji nie wpuścił gola. Do siatki nie sięgał już ponad 6 godzin, dokładnie 398 minut. panie Jurku, tak trzymać!

Tymczasem trener Fil Tomson, który zastępuje w Liverpoolu dochodzącego do zdrowia Gerarda Uljera zapewnia, że z radością przyjmie jego powrót do drużyny. Tomson przejał prowadzenie lierpulu w październiku, gdy Uljer musiał się poddać operacji serca i idzie mu znakomicie. The reds wspięli się na szczyt ligowej taneli w anglii, spokojnie przeszli pierwszą rundę rozgrywek ligi mistrzów i z 11 spotkań przegrali tylko raz. Sposób na ołena, dudka i spółkę znalazła tylko barcelona.