Koszykarze Orlando Magic pewnie pokonali u siebie New Orleans Hornets 135:81 w przedsezonowym meczu drużyn ligi NBA. 15 punktów dla gospodarzy zdobył Marcin Gortat. Spotkanie oglądało 18,5 tysiąca kibiców.

Gospodarze byli wyraźnie lepsi w każdej kwarcie. Gortat przebywał na parkiecie 27 minut i był bezbłędny - trafił siedem rzutów z gry i wykorzystał jeden wolny. Ponadto Polak zapisał w swym dorobku sześć zbiórek, wszystkie w obronie.

Skuteczniejsi od Gortata byli trzej inni zawodnicy Magic: Rashard Lewis, Ryan Anderson i J.J. Reid uzyskali po 23 punkty. W drużynie pokonanych najwięcej punktów uzyskał Predrag Stojaković - 20.

Sezon 2010/2011 drużyna polskiego koszykarza rozpocznie 28 października konfrontacją z Washington Wizards.