Koszykarze Orlando Magic pokonali u siebie Minnesota Timberwolves 128:86 w środowym meczu ligi NBA. Dwanaście punktów dla zwycięzców zdobył Marcin Gortat. Polak grał 24 minuty, trafił sześć z siedmiu rzutów z gry oraz zapisał na swym koncie siedem zbiórek (pięć w defensywie, dwie w ofensywie) i trzy bloki, a także asystę i stratę.

W zespole Magic, który odniósł drugie zwycięstwo w nowym sezonie (dotychczas raz przegrał), najlepiej zaprezentował się jego lider Dwight Howard - 18 pkt, 16 zbiórek i osiem bloków.

Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej kwarcie, wygranej przez gospodarzy różnicą 19 punktów (37:18). Do przerwy drużyna z Orlando prowadziła 88:45.

Wśród pokonanych, którzy ponieśli najwyższą przegraną w lidze NBA (w 1996 roku ulegli Miami Heat różnicą 41 pkt), najskuteczniejszy był Kevin Love - 22 pkt.