31 lat po premierze serialu "Cudowne lata" trójka odtwórców głównych ról znów się spotkało. Niestety, nie na planie filmowym, lecz tylko na lunchu.

Fred Savage - odtwórca roli Kevina Arnolda, Danica McKellar (serialowa Winnie Cooper) i Josh Saviano, grający Paula Pfeiffera, spotkali się po latach na lunchu. Pierwszy zdjęcie z tego spotkania zamieścił na Twitterze i Instagramie Saviano. "To radość spotykać się z tą dwójką. Jesteście dla mnie jak rodzina. Uwielbiam Was" - napisał.

Fotografię z tego spotkania opublikowała także McKellar. "Świetnie było się spotkać i usłyszeć, co dzieje się u nich i ich rodzin. Zgadzam się - jesteście jak rodzina. W końcu razem dorastaliśmy" - napisała.

"Cudowne lata" zadebiutowały na antenie ABC 31 stycznia 1988 roku. Ostatni odcinek wyemitowano w 1995 roku. Serial rozgrywał się na przełomie lat 60. i 70. XX wieku. To opowieść o dorastaniu trójki przyjaciół - Kevina, Paula i Winnie, w której tle oglądamy przemiany, które dokonywały się wtedy w Stanach Zjednoczonych.