To mąż zamordował swoją żonę w sklepie w Sochaczewie na Mazowszu – ustalili reporterzy RMF FM. Kobieta, która była ekspedientką, została przez mężczyznę wielokrotnie raniona nożem. Napastnik miał zakaz zbliżania się do żony i dozór policyjny. Trwa obława.

Do ataku doszło przed południem w sklepie sieci Żabka przy ul. Płockiej w Sochaczewie. Policjantów zawiadomił pracownik monitoringu, który na sklepowej kamerze widział całe zdarzenie.

Policja, po przybyciu na miejsce, znalazła ranną kobietę. 35-latka zmarła na miejscu. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada, 39-letni napastnik miał zadać swojej 35-letniej żonie ponad 20 ciosów nożem, a później uciekł. 

Podinsp. Katarzyna Kucharska z mazowieckiej policji powiedziała Polskiej Agencji Prasowej, że w czasie napaści w sklepie nie było innych osób. Pracownica pobliskiej cukierni przyznała, że widziała moment, kiedy policja przyjechała na miejsce tragedii. Drzwi do sklepu miały być zamknięte. Musiała przyjechać współpracownica i otworzyć policjantom drzwi od zewnątrz - relacjonowała kobieta.

Obława w Sochaczewie

Policjanci informują, że poszukują mężczyzny. Nie chcą jednak podawać szczegółów sprawy. 

Poszukiwania zakrojone są na bardzo szeroką skalę. Biorą w nich udział sochaczewscy policjanci, na miejscu są także funkcjonariusze z Płocka i Radomia. W obławie wykorzystywane są psy, nad okolicą latał również policyjny śmigłowiec.

Dwupiętrowy budynek, w którym doszło do tragedii, jest otoczony przez policję. Przez witryny sklepowe widać, że w środku kilka osób w cywilnych ubraniach prowadzi czynności. Na chodniku stoi policyjny bus na sygnałach. Przed sklepem służbę pełnią policjanci ubrani w kamizelki kuloodporne i hełmy, wyposażeni są w długą broń palną.

Będziemy do skutku szukać zabójcy 35-latki Sochaczewa. Policjanci nie przerwali poszukiwań. Obława trwa - zapewniła późnym wieczorem PAP podinsp. Katarzyna Kucharska. 

Policja na razie nie ujawnia efektów dotychczasowych działań. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.