Wciąż masz w głowie dziecięce marzenia o tym, by lecieć na tajną misję wraz z Supermanem? A może zdarza Ci się czasem obudzić z uśmiechem na twarzy ze snu, w którym udało Ci się wznieść w powietrze i poczuć na twarzy pęd powietrza? Jeśli chcesz doświadczyć tych samych wrażeń, tylko na jawie, zaplanuj wizytę we Flyspot Warszawa, w którym marzenia o lataniu spełniają się za sprawą najnowocześniejszych technologii i szczypty magii.

Loty w tunelu aerodynamicznym - Warszawa wie, jak się dobrze bawić

Warszawa to nie tylko stolica Polski, ale też świetnej zabawy. Jej mieszkańcy zdecydowanie nie muszą narzekać na brak rozrywki, i to niezależnie od tego, czy są koneserami kulturalnych doświadczeń, czy też szalonej zabawy w nocnych klubach. To jednak niejedyne opcje na to, jak ciekawie spędzić czas, nie wyjeżdżając poza miasto.

Ciekawą alternatywą dla standardowych aktywności miejskich okazuje się Flyspot Warszawa - miejsce z tunelem aerodynamicznym o wysokości równej 12 metrów, w którym można przeżyć przygodę całkiem inną od tych, których udało Ci się doświadczyć w Twoim życiu.

Zasada działania komory aerodynamicznej opiera się na wygenerowaniu strugi powietrza pędzącego z prędkością do 330 km/h. Unosząc się w nim, możesz poczuć na twarzy pęd ożywczego powietrza, a na całym ciele wrażenia porównywalne z opadaniem po wykonaniu skoku na spadochronie. W tym przypadku wszystko odbywa się jednak w zamkniętej, kontrolowanej przestrzeni, która zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo. To zatem świetna opcja dla tych, którzy nie mają odwagi, by skoczyć z samolotu.

Niesamowity lot w tunelu - Warszawa z ofertą dla miłośników adrenaliny

W momencie, w którym ciało zaczyna się swobodnie unosić, a w uszach słyszysz charakterystyczny szum przepływających mas powietrza, w Twoim organizmie zacznie krążyć adrenalina. To dzięki niej wrażenia stają się jeszcze intensywniejsze - Twoje ruchy stają się wydajniejsze, a mózg jest bardziej świadomy tego, czego doświadczasz wszystkimi zmysłami.

Wbrew pozorom, lot w tunelu aerodynamicznych to doskonała rozrywka nie tylko dla tych, którzy kolekcjonują ekstremalne wrażenia i nie potrafią żyć bez zastrzyku adrenaliny. Choć doświadczenie to rzeczywiście okazuje się bardzo intensywne, to jednak nie stanowi niemal żadnego wysiłku dla ciała. Nie trzeba być zatem wysportowanym ani przygotowywać się do tego w specjalny sposób. Wystarczy tylko przyjść na miejsce z pozytywnym nastawieniem i postępować zgodnie ze wskazówkami instruktora.

Przed wejściem do komory aerodynamicznej odbędziesz szybkie szkolenie wyjaśniające, jak bezpiecznie poruszać się wewnątrz i panować nad ruchami własnego ciała wtedy, gdy porywa je powietrze pędzące z oszałamiającą prędkością. Dostaniesz też cały niezbędny osprzęt - od stroju, przez okulary, aż po kask. O ile uda Ci się znaleźć wolny termin, możesz odbyć lot niemal od razu, bez wcześniejszego planowania.

Flyspot Warszawa - unikalny obiekt na mapie Europy

Choć w Polsce znajduje się kilka lokalizacji Flyspot, ta warszawska okazuje się wyjątkowa pod wieloma względami. Wykonany ze zbrojonego betonu i z wykorzystaniem technologii Indoor Skydiving Germany, cechuje się solidnością oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi.

Komora lotów mierzy 4,2 m w średnicy i 12 m w wysokości. To sprawia, że jej wnętrze jest dość przestronne, co sprzyja wykonywaniu najróżniejszych akrobacji w powietrzu, które wymagają sporo wolnego miejsca. Doświadczeni użytkownicy mogą też zdecydować się na lot w 2, 3 lub nawet 4 osoby - o ile wszyscy znajdują się na podobnym poziomie umiejętności. To z kolei świetna opcja dla profesjonalnych skydiverów szukających miejsca do treningu przed kolejnymi zawodami.

Co robić w Warszawie, gdy wszystko Cię nudzi, a pogoda nie sprzyja?

Szukasz sposobu na spędzenie wolnego czasu w pojedynkę, ze swoją drugą połówką albo w gronie przyjaciół? Flyspot to miejsce, w którym będziesz się świetnie bawić niezależnie od tego, jakie towarzystwo ze sobą zabierzesz.

Oprócz lotów w tunelu aerodynamicznym, Flyspot ma także do zaoferowania lot w symulatorze Boeinga 737 (prezent idealny dla miłośników lotnictwa) oraz najnowszą atrakcję - symulator lotów spadochronem. W ofercie znajdziecie też pakiety łączone!

Voucher do Flyspot to także doskonały pomysł na prezent dla dwojga. Warszawa i jej najbliższa okolica może kupić go stacjonarnie, a jeśli w grę wchodzi czas lub większy dystans do pokonania - również w sklepie online. Taki upominek sprawdzi się nie tylko dla pary, dla której chcesz zrobić coś miłego z konkretnej okazji, ale również dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Zaskocz ukochanego lub ukochaną takim spontanicznym wyjściem, organizując jedyną w swoim rodzaju randkę w przestworzach.