​Cztery osoby zostały ranne w zderzeniu samochodu osobowego z busem. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 210 w Motarzynie w pow. słupskim w Pomorskiem.

Do wypadku doszło ok. godz. 13.40 w Motarzynie przy ul. Słonecznej w kierunku Bytowa. Bus, wiozący ośmiu obcokrajowców, zderzył się z osobówką. 

Na miejsce od razu pojechali policjanci, którzy ustalili wstępnie, że 50-letnia kierująca audi, na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w stronę Bytowa busowi - przekazał oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku młodszy aspirant Jakub Bagiński. 

Pomorska policja w komunikacie podała, że wypadku ranna została 50-latka, która kierowała samochodem osobowym i trzech pasażerów busa. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Początkowo straż pożarna podała, że poszkodowanych zostało dziewięć osób. 

Kierująca osobówką z urazem ręki oraz trzech pasażerów busa zostali zabrani do szpitala.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnejpięć karetek ratownictwa medycznego. Droga jest przejezdna w obu kierunkach. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.